Анастасија по втор пат има рак на дојка

28 февруари, 2013
600

Популарната пејачка е принудена да ја откаже европската турнеја поради влошената здравствена состојба, односно дијагнозата рак на дојка, болест што еднаш веќе таа успеа ја победи.

–          Се чувствувам очајно што ќе морам да ги изневерам моите верни фанови кои се радуваа на турнејата. Срцето ме боли што морам да ги разочарам – напишала Анастасија на својот фејзбук профил.

Болеста за прв пат и беше дијагностицирана во 2003 година, но после серија успешни операции и третмани со радиотерапија успеа да се излечи.

Турнејата требаше да почне 6 април во Лондон, но за жал се е откажано.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi