Ава вришти и плаче: Маја ќе ми го земе Урош!

31 март, 2013
15

Маја Николиќ го исполна ветувањето да направи хаос кога ќе влезе во куќата на Големиот брат. На Ава дефинитивно и го згорчи престојот во куќата, бидејќи хрватската старлета континуирано плаче.

Кога влезе во куќата Маја веднаш направи договор со Урош да ја прават Ава љубоморна. Кога старлетата виде како пејачката и каскадерот се во одлични односи, не и беше сеедно.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zEwbCnkwEZI#!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi