Екрем: Станија имаше секс со Филип!

31 март, 2013
14

Екрем Јевриќ тврди дека Станија Добројевиќ имала секс со Филип Панајотовиќ. Тој вчера утрото раскажа на повеќемина станари дека после журката видел како старлетата и манекенот заедно лежат покриени и дека креветот се тресе. Поточно, тој ноќта станал да ја побара својата миленичка, но многу се разочарал кога ја видел во кревет со Панајотовиќ.

Екрем: Ја затекнав во кревет со оној. Креветот се тресеше ваму, таму.

Мики: Стварно?

Екрем: Да. Видов добро, ова до сега се немаше случено во Фарма, но еве сега се случи. Јас и реков дека ја гледам како ќерка, постара е од мојот син само една година. И реков дека неа нема да ја третирам како Венди, туку дека поинаку ќе правиме шоу. А таа со него го тресеше креветот.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FZLxZdBSdS8

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi