Ел Мекферсон секси и на 50 години!

31 март, 2013
18

Една од најубавите жени во светот вчера наполна 50години, а поради својата популарност таа е единствената жива личност во Австралија чиј лик е поставен на поштенска марка.

Австралиската актерка и супер модел Елинор Ненси Гау, позната како Ел Мекферсон вчера наполна 50 години, а и понатака изгледа фантастично!

На 21 година се омажи за францускиот фотограф и креативен менаџер на списанието „ЕЛ“ кој ја прослави. Од тогаш почна да ја живее својата бајка. Во својата кариера имаше голем број реклами, огромен број насловни страни и неколку филмови.

На левата страна е Ел кога имала 25 години, а на десната страна е денес со 50 години. Ќе признаете дека и денес таа може да ја носи титулата за една од најзгодните и најубави жени во светот!

Foto: Fanpop.com

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi