Хурем во лудница: Најважно е што сум жива!

31 мај, 2013
13

После бројни шпекулации во врска со тоа зошто актерката се откажа од снимањето на најпопуларната турска серија Сулејман Величенствениот, вистината е дека се работи за нејзината здравствена состојба и дека во моментов се наоѓа во психијатриска болница од каде се обрати на своите фанови.

–          За мене ова е една лоша фаза во животот, сепак сите ние сме само луѓе. Ќе се вратам многу посилна откако ќе го надминам ова. Најважно е дека моето лечење го води еден од најпознатите психијатри и тоа е голема надеж за мене. Најважно е што сум жива!

Да ве подсетиме дека во Турција неодамна беше објавена веста дека актерката ќе го напушти снимањето поради психички проблеми и дека ќе ја замени 36 годишната Гулчин Сартинчиоглу.

Foto: Meryemuzerli.com

 

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi