Карлеуша плука по Цеца: Криминалец пее пред собрание!

31 декември, 2013
8

Јелена Карлеуша јавно го критикува новогодинешниот настап на Цеца Ражнатовиќ, која ќе пее вечерва пред српското собрание. ЈК на својот Твитер профил напишала дека на публиката пред парламентот ќе и пее криминалец и дека како Белграѓанка го смета ова како брука за Србија.
Освен Цеца на плоштадот пред српското собрание вечерва ќе настапуваат и Наташа Беквалац, Јелена Томашевиќ, Никола Роквиќ и Кики Лешендриќ.

01

02

 

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi