Ќерката на Анџелина двојничка на Бред

30 септември, 2013
18

Ќерката на Анџелина Џоли, Шајло е копија на татка си. Седумгодишната наследничка на ѕвездениот пар го копира и стилот на Бред Пит.

Од тригодишна возраст Шајло пројавува независен карактер. Девојчето откажува да носи фустани и претпочита машка гардероба.

Родителите пак не му пречат на детето да се облекува како што сака. И сметаат дека Шајло има право на свое мислење.

Со машка фризура, Шајло, од ден на ден се повеќе личи на нејзиниот татко. И очигледно ништо не наследила од нејзината преубава мајка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi