Крис Браун: Ријана и јас повеќе не сме заедно!

31 март, 2013
13

Во интервјуто за радио Power  106 раперот изјавил дека неговата љубов со пејачката од Барбадос веќе не постои. Таа после ова на својот Твитер профил напишала „Ова е грозно!“.

Водителот го прашал Крис Браун (23) дали тој и Ријана (25) сеуште се заљубени и во врска.

„Хммммм….не, тоа е најкраткиот одговор“, одговорил раперот.

Проблемите во оваа врска, разделби и обновување на истата веќе и не ги броиме, а дека сега можеби е навистина готово покажа реакцијата од страна на Ријана која после интервјуто со Крис на својот Твитер профил напишала „Ова е грозно…“

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi