Славко: Македонска нација не постои, Тито ја измисли!

31 март, 2013
17

Погледнете како црногорскиот актер ја навреди македонската пејачка Анета Наковска! Меѓунационалните конфликти во куќата на Големиот брат не престануваат. После скандалот што со своите изјави на сметка на србите и хрватите го предизвика Ава, провокациите продолжуваат, овој пат на релација Славко Лабовиќ – Анета Наковска. Црногорскиот актер во петокот ја навреди Анета, но и сите македонци со изјавата дека „македонската нација не постои“ и дека „македонците ги измислил Тито“.

Славко и Анета пред расправијата имаа сосема нормален однос:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SfpmCHs7yRs

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi