Тајра Бенкс – супермодел со стил?

31 јули, 2013
9

Таа е една од најуспешните бизнис дами и супермодели и со своите 39 години изгледа дека оваа жена уште долго време ќе ги краси насловните страни и билбордите со своето совршено тело и уникатно лице.

Но медиумите не еднаш ја распнуваат со своите текстови поради нејзиниот стил на облекување. Треба да признаеме дека нејзиниот вчерашен стајлинг и според нас не е добро осмислен…Проценете сами:

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi