Жизел – Еден вистински СУПЕР модел

31 мај, 2013
4

Жизел едноставно не изгледа како обична мајка на две деца.  Супер моделот Жизел Бундхен го покажа своето неверојатно тело на насловната од бразилскиот Вог само неколку месеци после раѓањето на ќерка и Вивиан.

Тајната на убавицата освен во гените лежи и во строгиот режим кој го применува, а подразбира конзумирање здрава и органска храна и секојдневни тренинзи. Таа не одрекува дека дисциплината и волјата се основни фактори во борбата со излишните килограми и стареењето. Жизел вели дека добриот изглед има висока цена, односно лишување од многу нешта, во поглед на храната и поминатите часови секојдневно во теретана.

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi