Сребрените чевли – Тенденција број еден!

30 јуни, 2013
2

Се покажа дека една од најсилните модни тенденции за ова лето се сребрените чевли како дел од основниот тренд кој во моментов е неприкосновен на модниот подиум – метален сјај.

Металниот сјај е одлично освежување во светот на модата, но треба многу да се внимава бидејќи лесно може да премине во кич ако не се искомбинира или применува правилно.

1 – Jimmy Choo 2 – Zara 3 – ALDO 4 – Stuart Weitzman 5 – J.Crew

Златна металик подеднакво апсолутен хит:

 

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi