Month: м.г

ilma-mala.jpg
Вo видеото Уна разговара со натпреваручката од Босна додека нејзиниот стајлинг потсетува на „Малечката невеста”. – Која песна ти беше најтешка? – прашала Уна. – „Hurt” од Кристина Агилера – одговорила Илма пропратено со гестикулација во стилот на серијата. httpv://www.youtube.com/watch?v=n8i1xu7bhMc

Tattoo-Girls-4.jpg
Работите и трендовите се променија. Тетоважите се израз на животниот стил или нешто што е значајно да го обележат како дел од себе, оние на кои им значи. Но, секогаш постоеле и ќе постојат луѓе со предрасуди и ќе се среќавате со не многу пријатни ситуации. 1. Кога некој непознат ќе види дека имате тетоважа, […]

2E696F49-59F2-44A3-897B-9071873B7997_mw1024_n_s.jpg
Станува збор за известувачко – разузнавачкиот воен брод „Виктор Леонов ЧБ – 175″, кој е опремен со софистицирана опрема за електронски следење, како и со ракети и противвоздушно вооружување. Агенцијата АП истакнува дека неговото присуство го привлекло вниманието на љубопитните жители на Хавана. На јарболот на бродот се виорат руското и кубанското знаме, наведува АП. […]

rijanaslika.jpg
Градите и се гледаа јасно под провидната блуза во дискотеката во која, се разбира, беше главна атракција. Прилично вулгарно – Ријана ја одбра оваа облека за излегувањето во дискотеката во Париз на забавата во рамките на париската модна недела.

9c936cae97a80d62b3a7486179895d44.jpg
Додека група луѓе ги набљудуваат китовите покрај брегот на Баха Калифорнија во Мексико, еден од китовите со својата опашка удира жена што стои во близина на површината. Од снимката можеме да видиме дека жената е видно шокирана, а според Џордин Ривет којa го објавил видеото на LiveLeak, жената не била повредена. Баха Калифорнија е позната […]

725856327530de758c780c630573254_orig.jpg
Пиварата BrewDog од Норвешка, на етикетата го постави следниот опис: “Здраво, моето име е Владимир. Јас сум 100% хетеросексуалец и ќе донесам закони за да го докажам тоа. Пиејќи ме мене добивате енергија, незнаење, догматизам и сила да донесете дискриминирачки закони, пред воопшто да стигнете да појадувате кавијар”. Ова пиво во продажба се најде пред […]

lambo-sesto-4.jpg
ко изгледа како Lamborghini тоа не значи дека навистина гледате во Lamborghini Sesto Elemento вреден 2 милиони долари. Многумина ќе се излажат, иако станува збор за многу старо Volvo. Овој два милиони долари вреден супер автомобил кој го гледате на сликите го направиле дечките од Бишкек и Киргистан. При тоа искористиле 30 годишен стар Волво […]

1289547251530f7cfc03fc4656988644_orig.jpg
Изгледа дека Ван Дам само што ја реши големата дилема и ја однесе победата над Чак Норис благодарение на компјутерски ефекти и шпагата која ја направи во вселената, на два сателити. Оригиналната реклама е снимена за Volvo и во неа се гледа како Ван Дам прави неверојатна каскадерска изведба потпирајќи се на два камиони кои […]

pogled-vo-fabrikata-kade-se-proizveduva-ruskiot-super-avtomobil-marussia-173849.jpg
Создавањето на овој автомобил започнува од лист хартија – десетина млади луѓе се задолжени за креирање на дизајнот на автомобилите „Marussia”. Од одобрениот дизајн на автомобилот се изработува мал модел од пластелин, кој откако ќе се одобри се испраќа во одделот за развој на конструкција. Фабриката има три главни работилници – во првата се изработуваат […]

poglednete-kako-reagiraat-polica.jpg
Скриените камери се голем хит на YouTube, а токму такво видео направија момците од ModelPranksters TV. Дејството се случува во Њујорк каде ги прашуваат полицајците што да прават со дрогата која наводно ја пронашле на улица. Реакциите на полицајците се навистина интересни, а како се одвиваше целата ситуација можете да погледнете во следното видео: httpv://www.youtube.com/watch?v=5mgNWBYg_es#t=0

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris