Month: м.г

2413.jpg
Двојката која е во врска веќе две години се верила минатата недела, а убавата глумица е фотографирана додека била во шопинг, во опуштено издание, а на нејзината рака сјаел огромен дијамантски прстен. Блиските пријатели на овој пар велат дека одамна се чекал овој момент. „Долго говореа за брак и деца, така што верибадата беше неминовна“, […]

2315.jpg
Клаудија откри дека одбила понуда од арапски принц да биде “изнајмена“ за ручек за што би и било платено милион фунти. Супермоделот Клаудија Шифер добила непристојна понуда од еден арапски принц кој и нудел милион фунти за да ја изнајми за една вечер. Оваа германска манекенка знаела точно што прави – го одбила секако! Познато […]

2214.jpg
Кога ќе ја разгледате оваа галерија, и самите ќе се уверите дека коментарите се излишни. Фотографиите зрачат со толку емоции и љубов, и едноставно не може а да не те трогне барем малку. И после пак зборувајте дека мажите се безчувствителни. Не и кога ќе ја видат саканата во бело… Солзи, искрена љубов, среќа…Овие трогателни […]

2114.jpg
Марија Шерифовиќ без цензура во својата книга Исповед ги открила најинтимните детали од спалната соба, а без пардон раскажала и за тоа како ја изгубила невиноста, како и дека имала секс и со двата пола. Пејачката до најмали ситници го опишува првото сексуално искуство што го доживеала после полнолетство. Изборот падна на мојот долгогодишен пријател […]

1815.jpg
Еден изневерен маж во Шкотска признал дека откако ја прекинал врската со својата сопруга, низ предградјето на Единбург залепил летоци на кои главна ѕвезда била неговата жена во компромитирачка поза. Иан спорните плакати на кои се наоѓала неговата сопруга во долна облека и порака: Омажена 16 март 2013 година, стана неверна жена ! Заклучете ги […]

1619.jpg
Компанијата „Boeing“ го претстави „самоуништувачкиот“ смартфон „Black“, кој е наменет за специјалните служби, соопшти „Reuters“. Оваа информација беше откриена од документите кои беа поднесени од страна на производителот на авиони до Федерално биро, кое е задолжено за телекомуникациите во САД. Уредот е во состојба да кодира повици, а при секој обид за отворање на куќиштето […]

dzhastin-timberlejk-go-prekinal.jpg
Иако важи за џентлмен, Џастин Тимберлејк морал да изреагира на гестот на една девојка од публиката која за време на концертот му покажала среден прст. Шокираниот пејач престанал да пее и јавно и одговорил на девојката. Дали тоа пробуваш да ме изнервираш? Си купила карта за втор ред за да ми покажеш среден прст? Тоа […]

gangnam-stajl-ekrem-verzija-ako.jpg
Екрем Јевриќ се враќа во стилот на голема интернет ѕвезда, но овој пат со обработка на хит. Господинот не изгледа ни малку господски додека танцува во свој стил, но и пее, а во позадина музиката на корејскиот пејач Псај и неговиот хит Гангам Стајл. И како што вели Екрем: Јас сум во центарот на … […]

1325.jpg
Американците толку се вљубиле во интернет, па ако би морале би се откажале од телевизија, отколку од достап до интернет, покажале објавените резултати од анкетата. Според резултатите 53% од корисниците на интернет во САД не би се одрекле од интернет, што е голем раст во споредба со 38% од нив во 2006 година. Од друга […]

826.jpg
Медот е една од главните состојки во многу козметички производи. Ефикасен е и во борбата против брчки, акни и проблеми со сува кожа. Овој сладок производ  се користи во служба на убавината многу одамна, а ние ви откриваме два „ медени “ рецепти кои ќе ви помогнат да се справите со сувата кожа и да […]

shto-se-sluchuva-vo-nashiot-mozo.jpg
Дали некогаш сте се запрашале што точно се случува во вашиот мозок кога ќе запознаете човек што ви се допаѓа? Еве како нашиот мозок реагира кога ќе излеземе на состанок со некој нов: Она што е интересно е како левата страна на мозокот функционира кога треба да се донесат одлуки за превземање акција. Како што […]

728.jpg
Диетата со туна се држи три дена, а потоа четири дена јадете нормално (секако, без претерување).  За време на диетата секој ден е задолжителна порција со туна. За време на оваа диета дозволено ви е да пиете чај, црно кафе и вода. Редовното конзумирање туна има позитивен ефект на телото бидејќи туната содржи многу од […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris