Month: м.г

1023.jpg
Веста за тинејџерката од Небраска која била погодена од гром додека маструбирала е објавена на еден црковен портал, а потоа споделена низ сите социјални мрежи. Веста веднаш предизвикала полемики како на самиот сајт така и на интернет форумите. Овој религиозен сајт се залага за забрана на маструбација, велејќи дека се работи за смртоносен грев. Медиумите […]

bankata-priredila-neverojatno-iz.jpg
Дали некогаш сте слушнале за банка која подготвила нешто неверојатно за своите клиенти? Веруваме дека не, бидејќи сите ние знаеме како функционираат банките. Она што една банка во Канада го приредила за своите корисници е за пофалба. Банкоматите се претвориле во машини кои им се заблагодариле на клиентите со прикладни подароци за секој еден од […]

genijalno-ovoj-starec-kje-vi-pok.jpg
На Јутјуб се појави генијален видео клип каде можете да видите како постар човек покажува неверојатни трикови сечејќи лубеница…и тоа во рамките на само неколку секунди… httpv://www.youtube.com/watch?v=Lq14KIgdJOA

923.jpg
Само неколку часа откако на Фејсбук објавил љубовна порака за сопругата по повод годишница на бракот, американскиот наредник Оми Иризари трагично го изгубил животот, бидејќи на плажа во Флорида го покосил мал приватен авион принуден непланирано да слета. Во несреќата од здобиените повреди ден подоцна починала и неговата 9 годишна ќерка. Статусот кој Иризари кој […]

pozajmil-kofa-od-bezdomnik-a-ona.jpg
Повеќето луѓе додека чекорат низ улиците на градот наидуваат на бездомни лица, а при тоа не ги ни забележуваат. Тројца студенти од Германија решиле да делуваат спротивно на зацртаниот стереотип. Позајмиле кофа од еден бездомник, а потоа се случило ова: httpv://www.youtube.com/watch?v=X0gA2mxbjSY#t=41  

28-chasa-patuval-za-da-ja-iznena.jpg
Џек Харис е човекот кој ги прошири границите на романтиката. Патувал 28 часа, односно повеќе од 16 000 километри од Лондон до Сиднеј за да ја изненади својата девојка за нејзиниот роденден. Целата авантура ја овековечил со камера, а вака изгледа неговата приказана: httpv://www.youtube.com/watch?v=HO6ASE-PsLg

825.jpg
Резултатите на британската анкета покажуваат дека повеќето жени во 26-та година се чувствуваат спремни да станат мајки. Резултатите на британската анкета, во која учествувале 5,240 трудници и мајки, покажуваат дека 26-тата година е идеална за родителство, односно, повеќето жени, баш во тој период, се чувствуваат спремни за улогата на мајка. При тоа, анкетираните се изјасниле […]

721.jpg
Дали изборот на чевли може да ни укаже на тоа какви личности сме? Можеби и може. Високи потпетици Доколку сакате високи потпетици вие сте најверојатно допадлива личност, која потајно е желна за внимание. По малку сте размазени, но секогаш го добивате она што го сакате. Сигурни сте во својата моќ и сексапил, и ниту малку […]

tatko-i-kjerka-vo-duet-go-ispoln.jpg
Откако ќерката го молела таткото заедно, во дует да ја испеат популарната песна “Love is an open door”, овој по се изгледа многу забавен татко се согласил да и ја исполни желбата на својата ќерка не знаејќи каква популраност ќе ги снајде. Тоа резултирало со можеби најдобриот перформанс кој може да се најде на интернет […]

523.jpg
Начинот на кој пишувате зборува многу за вашата личност. Дали ставате точка над буквите и, како ја прецртувате буквата t, и многу други карактеристики на ракописот ги откриваат вашите особини… Луѓето се многу различни. Некои се друштвени, а некои асоцијални, некои се зборлести, а некои затворени. Вашиот ракопис открива какви сте вие: Доколку пишувате ситно […]

424.jpg
Секој крај на врската е тежок и болен, но колку и да сте повредени, треба да се држите до некои правила, кои светските експерти ги подредија во четири основни закони на разделбата. Контролирајте се кога сте со телефонот во рака. Пишувајте пораки, полни со бес и омраза, но никогаш не ги праќајте. Колку и да […]

323.jpg
Време е да научите се за „мешаниот“ оргазам, кој е комбинација на стимулирање на еротичните места за едноставно магичен оргазам. Како да го постигнете тоа? Жените генерално имаат две зони за оргазам: к-точката и г-точката. Скоро сите жени се „запознаени“ со к-точката, односно со клиторисниот оргазам, а некои жени го искусиле и вагиналниот оргазам, преку […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris