Month: м.г

128.jpg
Сликата изгледа навидум едноставна, но црно-белите квадратчиња може сериозно да ве збунат. Плус, оваа оптичка илузија може да ви предизвика кратка вртоглавица. Обидете се да се изборите со матењето во главата и да ги преброите круговите. Успеавте? Колку пребројавте?

koja-majka-bi-tancuvala-vaka-so.jpg
Видеото на кое мајката и синот танцуваат на неговата свадба има над 4 милиони прегледи и илјадници споделувања. Кети има танцово студио, па не е големо изненадување што знае толку добро да танцува. Сепак, ретко се гледа на свадба мајка и син да почнат да играат валцер и наеднаш свадбата да ја претворат во вистинска […]

160.jpg
Подгответе се да го видите светот низ очите на режисерот и алпинист Ренан Озтурк во овој 3-минутен клип, кој ги опишува неговите авантури. Reel 2014 претставува компилација на неговите највпечатливи видео материјали и навистина ќе ве остави без зборови. httpv://vimeo.com/59626663

1110.jpg
Ако имате проблем во креветот, не очајувајте, затоа што астрологијата повторно го има решението. Зачинете го својот љубовен живот на едноставен начин – откријте го афродизијакот на вашиот партнер и во прва прилика искористете го. Овен Овните не ја обожаваат предиграта и сакаат веднаш да преминат на главното. Тие сакаат секси облека која можат буквално […]

96.jpg
Додека овие краишта, вклучувајќи ја и нејзината родна Германија, се оковани во мраз и снег, светскиот топ модел одлучи да ужива под топлите сончеви зраци во престижното одморалиште. Имено, славната четириесет и едногодишна манекенка и светски топ модел Хајди Клум уште еднаш покажала дека нема никаков проблем со јавното разголување, одново потсетувајќи дека кога имате […]

812.jpg
Холивудската легенда Ракел Велч е вистински доказ дека може да се старее грациозно, со насмевка на лицето и здрави животни навики. 72-годишната Ракел на холивудските манифестации секогаш се појавува максимално средена, а јавноста секогаш останува шокирана од нејзиниот беспрекорен изглед. За телото кое изгледа помладо од многу други, заслужни се секојдневните долги прошетки низ Беверли […]

610.jpg
Иако денес многумина ја критикуваат поради нејзиниот изглед, пред се поради тоа што е екстремно слаба, таа засекогаш ќе остане симбол на убавина, а доказ за тоа се и овие досега невидени фотографии. Имено, во 1995 година, кога младата девојка ја добила својата прва главна улога, итајќи кон славата и богатството, Анџелина Џоли направила и […]

1414.jpg
Пржените компири се една од нашите омилени храни, но исто така и многу калорична. Освен тоа, поради процесот на пржење се ослободуваат многу штетни супстанции, па затоа помфритот припаѓа во групата на опасни храни по здравјето. Но тоа не треба да не лиши од фантастичниот вкус на пржените компирчиња. Затоа ви нудиме итар начин, како […]

510.jpg
Аналитичарите велат дека станува збор за харизматична личност која е соодветна за сега веќе оформениот политички руски идентитет. Имено, по распаѓањето на СССР, на политичката сцена на Русија не се појавила личност која што би претставувала сериозна конкуренција или пак дури и алтернатива на претседателот на владејачката елита. Така, ниту Елцин, ниту Путин никогаш не […]

47.jpg
Белградската полиција откри кој се крие зад шифрираните имиња на проститутки пронајдени во лаптопот на неодамна уапсеното естрадно макро.Белградската полиција не запира овде,таа планира нов удар на елитната проституција контрадикторна на она што го бараат старлетите односно легализација на проституцијата. Близок извор открива дека на списокот на елитна проституција се наоѓаат две водителки и една […]

332.jpg
Жените понекогаш се многу чудни суштества. Иако знаеме дека најдобро би ни било со добар тип кој нема да не изневери на било кој начин, некако секогаш се лепиме баш за оној поради кој ќе плачеме. Се е тоа дел од школото, но со време доаѓа моментот кога ќе мораме да созрееме и да најдеме […]

1121.jpg
Ти ракина тој, или ти мораше да му раскинеш? Не е ни важно, важно е дека ова е повод за една слатка одмазда – да го натераш да се покае затоа што повеќе не сте заедно. Прво – Насмевни се! Разделбата е гадна работа, повредено срце, тешки емоции, не наоѓаш причина наутро да се разбудиш. […]

1017.jpg
Овен 1 . He ви советувам дa не се согласувате со мене! 2 . Прво дејствувам , а потоа може и да размислам! 3 . Зошто да запрам само затоа и другите запираат? 4 . На мене нема да ми се случи ова ! 5 . Не можете да направите ништо онолку добро колку што […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris