Таблет камера е новиот ултра атрактивен геџет!

30 мај, 2014
sony-spa-ta1

Ви треба апарат, а не сакате да носите и таков уред и дополнителна опрема. Еве решение.

Компанијата Сони подготви нова серија гаџети во вид на напредни камери SPA-TA1, кои во продажба ќе се најдат во април годинава.

Имено, Сони сака своите таблети да ги унапреди во квалитетни камери, баш како што претходно тоа го направи со серија додатоци наменети за смартфоните. Така, од 4ти април во продажба ќе се најдат SPA-TA1 камерите во неколку големини кои со помош на приспособливи држачи лесно ќе се прикачуваат на таблетите.

Во продажба ќе излезат 6 големини, наменети за таблети со ширина од 85 до 190 милиметри. Тој распон треба да ги покрие сите Сони таблети, од Xperia Z Ultra до Sony Vaio Tao11.

Производот прво ќе се најде на јапонскиот пазар, потоа низ светот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi