Секташи правеле пита од човечко месо!

31 јануари, 2014
brazilwire15n-2-web

Полицијата на општина Гарањунс во бразилската сојузна држава Пернамбуко уапсила две жени и еден маж, под сомнение за убиство откако недалеку од нивниот дом закопани во земјата биле пронајдени остатоци од две жени, кои биле водени како исчезнати.

Сите три уапсени лица на сослушувањето во полицискиот притвор признале дека се припадници на одредена секта и дека „глас” им рекол да ги извршат убиствата на двете жени. Потоа, уапсените признале дека јаделе делови од телата на своите жртви. Една од уапсените жени рекла дека дури приготвувала и пити со човечко месо коишто ги продавала низ градот.

Според полицијата, уапсените секташи се сомничат за убиство на уште шест други жени во Пернамбуко.

Канцеларијата на јавно обвинителство подготвува подигнување обвинение за киднапирање, убиство, криење човечки тела, канибализам, измама и прекршоци против здравјето на луѓето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi