Уште еден трејлер за филмот кој го очекуваме! (видео)

31 мај, 2014
DAWN-OF-THE-PLANET-OF-THE-APES-2014-

За прв пат во филмот го гледаме законот на мајмуните: „Ape shall not kill Ape“. Во овој јапонски трејелр режисерот Мет Ривс дава увид во домовите на мајмуните и поголемото преземање акција од нивна страна.

httpv://www.youtube.com/watch?v=0-EqYhEmKkY

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi