Битката помеѓу Чак Норис и Ван Дам продолжува! (видео)

28 февруари, 2014
1289547251530f7cfc03fc4656988644_orig

Изгледа дека Ван Дам само што ја реши големата дилема и ја однесе победата над Чак Норис благодарение на компјутерски ефекти и шпагата која ја направи во вселената, на два сателити.

Оригиналната реклама е снимена за Volvo и во неа се гледа како Ван Дам прави неверојатна каскадерска изведба потпирајќи се на два камиони кои се движат, а најновата ова ривалство го подигнува на најголем степен и Ван Дам ја понесе заслужената победа.

Тоа е, секако, се додека Чак Норис не појде во рајот и направи шпага над Господ.

httpv://www.youtube.com/watch?v=JMSbrFLBz64#t=0

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris