Џастин Бибер и Адријана Лима во врска или само секс авантура?

31 мај, 2014
adriana-bieber

Неодамна разведена од српскиот кошаркар Марко Јариќ, убавата Бразилка своето дружење со 20-годишниот Џастин го започнала во ноќниот клуб Goth, а наводно тој и пришол прв, што во целата приказна најмалку изненадува.

Дружењето го продолжиле на една приватна забава, а непознат извор потврди дека цела ноќ разговарале. Забавата ја напуштиле заедно околу пет часот наутро. Слика со преубавата Бразилка, пејачот потоа објави на својот Инстаграм профил.

Адриана неодамна објави дека после пет години брак се разведува од сопругот Марко, со кого има две ќерки. Двојката се запозна во 2007 година, а се уште ја немаат откриено причината поради што одлучија да го прекинат бракот. Се споменува и неверството на Марко, но ништо не е офиијално потврдено.

Untitled96

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi