Вака изгледа Џоди Фостер надвор од црвениот тепих

31 октомври, 2014
8

Актерката која наскоро ќе наполни 52 години, очигледно не се грижи за тоа како изгледа надвор од црвениот тепих.

pogodi-koj-e-108-01.JPG

Џоди Фостер има богата кариера, многубројни гламурозни појавувања и драматични улоги со кои го освои светот. Но, и понатаму не е опседната со својот изглед.

На улиците на Њујорк оваа добитничка на 2 Оскари беше фотографирана без шминка, во непрепознатливо издание.

Таа не сака често да се појавува во јавноста, ниту да го дели приватниот живот со целиот свет. Можеби затоа изгледа како секоја обична жена во 6-та декада од животот.

ne_lici_na_sebe_ke_pogodite_koja_e_ovaa_akterka-01.JPG

За споредба, еве како Џоди Фостер изгледа на црвениот тепих:

pogodi-koj-e-108-02

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris