Викторија Бекам: Не ги депилирам нозете!

18 февруари, 2014
20

Викторија Бекам која ужива во позитивните коментари на сметка на својата нова модна колекција изјавила дека секое утро е будна во 6 часот за да истрча барем 4 милји.

Модната дизајнерка изјавила дека воопшто не ги депилира нозете и тоа благодарение на нејзината пријателка Ева Лонгорија кој ја наговорила да ги отстрани влакната ласерки.

Тоа е нешто неверојатно. Тоа беше еден од најдобрите совети што ми го даде Ева – изјавила сопругата на Дејвид Бекам (38).

Исто така објаснила дека го сака животот во Лос Анџелес и додала дека шесте години кои таму ги поминала со семејството се најубавиот период од нејзиниот живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi