Сакаш да те сака вечно? Кажи му го ова…

30 април, 2014
4

Сигурно сте слушнале дека мажите се напнуваат кога девојката постојано дрдори нешто. И вистина е дека се напнуваат, во случај кога таа зборува глупости или работи кои не го интересираат.
Но не постои маж на планетата кој не би сакал да ги слушне следните фрази. Дури се тврди дека со нивна помош ќе ја засака уште повеќе…
Ме правиш да се чувствувам навистина специјална!
Никогаш не сум сретнала човек како тебе!
Во право си, извини…
Никогаш не сум претпоставувала дека сексот може да биде толку неверојатен…
Ќе гледаш утакмица? Сакаш да ти направам мезе?
Никогаш нема да можам да се заситам од тебе!
Ќе изберам друг фустан, овој е премногу скап!
Со тебе никогаш не ми е досадно!
Не знам со што те заслужив тебе…
Ама навистина ти си многу голем…
Ме боли кога си тажен…
Сакаш да ти правам друштво под туш?
Зошто не прошеташ со пријателите додека јас исчистам дома?
Што сакаш за појадок?
Вечерва ќе спијам гола…
Твојата бивша е глупача штом дозволила да те изгуби…
Изгледаш многу секси!
Требаше да те послушам, да…
Веројатно доста тренираш штом имаш вакво тело!
Јадењето е готово!
Нема потреба да ми помагаш низ дома, и онака премногу работиш.
Го ценам сето она што го правиш за мене.
Штом тоа те прави среќен, направи го.
Ќе те сакам вечно!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi