Како да ја носите пролетната марама? (видео)

30 април, 2014
3

Во пролет, особено рана пролет, најлесниот начин за демонстрација на сончевото расположение е изборот на ефикасна марама.
Со помошта на еден ваков аксесоар во свежи и актуелни бои можеме да го разнообразиме и најдосадниот стајлинг. А постојат безброј варијанти за експериментирање.
Во видеото кое ви го подготвивме ќе видите неколку идеи кои се исклучително соодветни за сезоната.
Кошула, топ или фустан – што и да изберете да облечете, не заборавајте да го искомбинирате со марама!

httpv://www.youtube.com/watch?v=DT3Or8W1U6o

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi