Month: м.г

314.jpg
Приспивните песни изгледа не се само за деца. Оваа песна на социјалните мрежи ја преслушале 20 милиони луѓе! Кимберли Хендерсон по прв пат забременила на 16 години, а моментално одгледува четири деца како самохрана мајка. Иако завршила училиште за медицински сестри, таа отсекогаш ја сакала музиката и компонирањето. Оваа самохрана мајка во декември 2014 година […]

217.jpg
Audi го откри изгледот на втората генерација на моделот R8, суперавтомобилот кој ќе ја доживее својата премиера на автомобилскиот саем во Женева наредната недела. Германците велат дека новиот R8 е дефиниција на револуционерен дизајн. Новата генерација доби предна маска со едноделна рамка со мрежаста решетка на ладилникот, а од страните се LED фаровите. Опционално, може […]

vaka-izgleda-seksot-niz-mr-skene.jpg
Дали некогаш размислувавте што се случува во нашите тела за време на сексот? Имате среќа, најдовме одговор на ова прашање! Овој видеозапис содржи поголем број снимки од магнетна резонанца (МР), кои овозможуваат поглед однатре. Имено, на снимките можете да видите како се однесува човековото тело во мигот кога стапува во интимен однос – од француски бакнеж […]

sms-porakata-koja-i-go-promeni-z.jpg
Оваа млада девојка добила Смс порака од нејзината мајка. Иако таа било за време на возење, таа морала да одговори. Тоа траело само една секунда, и кога погледнала нагоре, нејзиниот живот се промени засекогаш. Погледнете го ова видео…

102.jpg
Лекот се прави брзо и лесно, а ќе ви помогне да ја прочистите крвта и да го намалите холестеролот и триглицеридите. За лекот ви се потребни : – 6 цели лимони (со коренот) – 4 целера (без корен) – 1 литар чиста, зовриена вода Доколку сте во можност најдете непрскани лимони. Со оглед на тоа […]

215.jpg
Од кога се практикува? Се до 18-тиот век, сите сексуални акции кои не биле поврзани со создавање потомство биле забранети. На тој попис се наоѓал хомосексуалниот секс, аналниот секс и сексот со животни. Тогашните друштвени и сексуални норми биле поврзани и со силно влијание од црквата. Меѓутоа, во антички Рим, аналниот секс со робовите бил […]

koga-kje-gi-vidite-site-ovie-sek.jpg
Ако не прашувате нас, сите се победнички! Ова се кандидатките за овогодинешниот Мис риф 2015 во Чиле. Што мислите која кандидатка ја заслужува победничката титула? Одговорот на ова прашање е навистина тешко да се даде… https://www.youtube.com/watch?v=8h8LiE3PhXg

158.jpg
Потребни состојки за подготовка: 1 шолја истопен путер 2 шолји мелени бисквити 2 шолји шеќер 1 шолја и 4 лажици путер од кикирики 1 ½ чоколадо на парчиња Подготовка: Во длабок сад помешајте го истопениот путер со мелените бисквити и шеќерот додека состојките не се соединат. Додајте 1 шолја путер од кикирики и мешајте додека […]

148.jpg
Фотографијата е дел од најновата кампања за LG смартфоните и дефинитивно е предизвик за секое човечко око. Потребно е да пронајдете 16 ликови, ни помалку ни повеќе. Првите 6-7 ќе ги пронајдете со леснотија, но останатите се предизвикот кој треба да го решите. Добро загледајте се во секоја точка и не се откажувајте. Успеавте? До […]

kako-zvuchi-kristina-agilera-kog.jpg
Многупати досега Кристина Агилера докажала дека е еден од најмоќните женски вокали во светот. Но, порано често ги споредуваа со Бритни Спирс, се слушаа најразлични гласини за кавги меѓу нив и се сметаа за сопернички. Веројатно никогаш не би помислиле дека некоја би пеела песни од другата. Но, Кристина е вистински професионалец, која знае достојно […]

1114.jpg
Тоа што се убави, славни и богати не им е доволна гаранција дека некој ќе ги сака постојано. И тие доживуваат подеми и падови во љубовта како секој обичен човек. Дополнително незгоден момент кај нив е тоа што сè што им се случува во приватноста е топ тема во јавноста. Меѓу оние кои имаат проблеми […]

malo-momche-bez-krov-nad-glavata.jpg
Овој социјален експеримент покажува наизглед сиромашно момче на една од најпрометните улици во Њујорк. Речиси два часа смрзнувало на -15 степени и никој од минувачите не пришол да го праша дали му треба помош. Но, тогаш се појавил човек, кој исто така е бездомник и му ја понудил својата јакна. Некогаш оние кои најмалку имаат, […]

1015.jpg
Јелена Карлеуша, како секогаш, без влакна на јазикот, напишала на Фејсбук зошто пред 18 години ја пофалила Цеца во една емисија. Таа одговорила на новинарите кои пишале текстови за тоа и во свој стил напишала дека го променила мислењето за Ражнатовиќ. Рекла дека откако ја пофалила после тоа учествувала во убиство на српскиот премиер, во […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi