Месец: м.г

rasparale-dzhinovska-zmija-a-vo.jpg
Група мажи налетала на огромна змија. Најпрво се исплашиле, но набрзо увиделе дека е мртва. Вниманието им го привлекол натечениот стомак, па решиле да ја распорат и да видат што е тоа што последно го изела. Имале што да видат – внатре имало друга змија, речиси со иста големина! Колку и да изгледа неверојатно, нема […]

1420.jpg
По разделувањето многу луѓе мислат дека болката никогаш нема да исчезне, но научниците докажаа дека сме програмирани да пронајдеме нова љубов. Експертите ја открија светлината во тунелот, тврдејќи дека луѓето всушност секогаш се во можност да го излечат скршеното срце и порано или подоцна да пронајдат нов партнер . Според истражувањето мажите и жените нема […]

1322.jpg
Состојки: 220 г. интегрално брашно 80 г. шеќер 2 лажички прашок за пециво прстофат сол 100 г. путер 4 големи јаболка 500 мл. млеко 40 г. густин 2 кесички ванилин шеќер 40 г. шеќер 2 јајца 50 г. ливчиња од бадеми малку цимет Подготовка: Измешајте ги брашното, шеќерот, прашокот за пециво, солта, јајцата, парчињата путер […]

ovaa-hrvatska-bogatashka-kje-vi.jpg
Борна Раиќ е поранешна сопруга на еден од најбогатите Хрвати, Лука Раиќ и при разводот со него таа заработи околу 35 милиони евра, па сега соли памет на интернет како богатството доаѓа од душата и вербата во Бог. Барајте и ќе го добиете. Се што Бог створил е складно, убаво и во изобилство. Сиромаштијата е […]

poraneshen-vraboten-vo-nasa-tvrd.jpg
Воздухопловниот инженер Кларк Мекклеланд тврди дека додека работел за НАСА, во периодот од 1958 до 1992 година, видел вонземјанин висок три метри. Тој тврди дека следел неименувана тајна мисија од контролниот центар за лансирање на НАСА, кога видел вонземјанин кој стои на две нозе во контролниот дел на шатлот и комуницира со двајца американски астронаути. […]

1127.jpg
Иако причината за одбивање на сексот е всушност истата, сепак за чудо мажите почесто одбиваат секс. Секој 5-та личност одбива да има секс со партнерот или партнерката, воглавно поради монотоноста во врската и намалената страст. Едно истражување е направено за да се утврдат причините за одбивање на сексот. Покрај главоболката, умореност, лошо расположение, загриженост истражувачите […]

1024.jpg
Секој пар е предодреден горе-долу да помине низ 8 фази од својата врска. Најпрвин нема да се одделуваат еден од друг, за потоа да го користат сексот како оружје, се додека не дојдат во фазата кога односите сериозно ќе им западнат во рутина. 1.Опсесија и страст Првата фаза е пропратена со еуфорија и опсесија на […]

924.jpg
Откако почнува да не боли грло, веднаш земаме антибиотици, а кога ќе се почувствуваме подобро ги прекинуваме. Но, факт е дека кога ја прекинуваме терапијата, им дозволуваме на некои бактерии да преживеат во нашиот организам. Токму тие бактерии се најтешки за искоренување затоа што ќе станат поотпорни на антибиотиците кога повторно ќе почнете да ги […]

822.jpg
1. Се припремате во петок навечер и чекате да се јави Ако тоа ви се случува често, нешто навистина не е во ред. Потрудете се да си го искористите времето, да се подготвувате заради себе и имајте планови во кои тој ќе се труди да се вклопи. 2. Трошите повеќе од 20 минути за да […]

722.jpg
Ова видео од пред три години ќе ви покаже дека има драстични промени во изгледот на Маца. Старлетата Маца Дискреција , односно Сенада Нуркиќ, пред да се претстави во шоуто „Парови“, јавноста ја знаеше од пред три години од аудицијата на музичкото натпреварување „Звезда можеш бити ти“. Како што и сами ќе забележите таа изгледа […]

01-copy2.png
Љубоморен маж од Преторија, Африка. кој мислел дека неговата жена го изневерува одлучил да и се одмазди така што и ставил супер лепило на нејзината вагина, пренесуваат светските медиуми. Тој станал опседнат со идејата дека неговата 40-годишна сопруга има сексуален однос со нејзиниот вујко откако еден ден тој ја довезол до нивниот дом. Мажот ја […]

koga-edna-majka-kje-ja-sretne-zh.jpg
Едно од најтрогателните видеа кои се некогаш снимени. Тајлор Сторч загинала во несреќа на скијање. По нејзината смрт ги донираат органите. Ова е видео во кое нејзината мајка ќе ги чуе отчукувањата на нејзиното срце но во телото на друга жена. https://www.youtube.com/watch?v=5NsncrD6Q8c  

gorila-vo-toaletot-lugjeto-koj-b.jpg
Расфрлани бабани низ целиот тоалет за да изгледа сомнително. Но сепак се работи за скриена камера, реализирана  од тимот на fouseyTube. Погледнете како се спасуваа луѓето кој се најдоа во тоалетот … https://www.youtube.com/watch?v=FUBcZ8MSchw#t=90

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris