Month: м.г

1611.jpg
Ако следите „Парови“ тогаш сигурно сте слушнале за Маца Дискреција, но сега време е да ве запознаеме со нејзината работа од порано, а овој пат босанската старлета им игра на возбудени мажи во нивните скутови, а има и домашно видео во кое таа си игра со нејзината омилена играчка, вибраторот. Вака изгледа кога Маца настапува […]

1513.jpg
Порано имало многу предрасуди за луѓето што пишуват со лева рака. Ги врзувале со Сатаната, 25 пати се споменати во Библијата во негативен контекст, а тоа дури и било основа за развод во Јапонија во XX-от век. Треба да имате на ум дека леваците живеат во светот на деснаците, опкружени се со технологија и направи […]

1415.jpg
Мажите, не сакаат да раскажуваат за нивните проблеми, затоа во голема смисла не ги разбираме. Ви откриваме кои се нивните слаби точки, за да можете да сфатите, што поточно очекува од вас. Не сте единствената која не си го разбира партнерот. Ова е проблем на скоро секоја жена. Неуспехот го плаши. Секој маж, кога ќе […]

1316.jpg
Состојки: – 7-8 парчиња зелени свежи пиперки – 150 г шунка – 150 г кашкавал – 4-5 парчиња кисели краставички – 150 мл кисела павлака – малку сол, црн пипер – 100 г брашно (за похување) – 100 г презла (за похување) – 2 јајца (за похување) – малку масло за готвење Подготовка: 1.Пиперките ги […]

1216.jpg
Здравата личност нема проблеми со прилагодувањето на околината и воспоставувањето хармонични односи со луѓето од своето опкружување. Има способност да ги усогласи своите желби и стремежи со реалните можности и знае да ги контролира емоциите. Покажува истрајност во работата и во постигнувањето на целите, и успешно се носи со стресот и неуспехот. Типичните карактеристики на […]

goca-trzhan-i-sandra-afrika-vo-l.jpg
Скоро 500.000 прегледи на новиот видео запис на Гоца Тржан и Сандра Африка.. Дует песната „Позови га“ доби видео запис, а истиот беше промовиран синоќа во емисијата на Огнен Амиџиќ. Погледнете зошто спотот е толку гледан.

1118.jpg
Марко Јариќ (37) се врати во Србија на неколку дена само за да и пружи поддршка на својата сестра Тамара на актуелната Модна недела. Тој за српски „Блиц“ раскажал во какви односи останал со поранешната сопруга, една од најубавите жени на светот, Адријана Лима (33). – Најважно ми е со Адријана да имам супер однос. […]

1019.jpg
По таблидните портали во регионот како бомба одекна веста дека Игор Којиќ, синот на Кеба, е во врска со Северина Вучковиќ. Хрватската пејачка откри дека е до уши вљубена во поранешниот голман и дека има чувство дека нивната љубов ќе трае цел живот. Без разлика што таа е постара 15 години од своето момче, Севе […]

913.jpg
Ако сакате лудо возење, не ви треба бесен автомобил или екстремен забавен парк. Ви треба само луд мост. Жителите на јапонските градови Мацуе и Сакаминато имаат баш таков мост. 1.6 километарскиот Ешима Охаши ги поврзува двата брега на езерото Накауми, а со тоа и двата гореспоменати градови. На прв поглед, мостот личи на масивен бетонски […]

815.jpg
Милорад Улемек Легија и Жељко Ражнатовиќ Аркан биле блиски пријатели и соработници. Во разговорот кој беше објавен на 20-ти мај 1992 година се слуша како разговараат за воената ситуација во Босна, пренесува српски „Курир“. Не се знае за што точно говорат, но од снимката може да се заклучи дека Легија бара хеликоптер за да се […]

616.jpg
Атрактивната шпанска актерка како да не старее, па кога ќе ги погледнеме нејзините фотографии од пред 15 години, повеќе можеме да забележиме технолошки напредок кај фотоапаратите, отколку нејзините години. Филмската кариера ја започнала на 18 години, а улогата во филмот „Љубов во Барселона“ и` донесе Оскар. Во периодот од 2006 до 2010 година, Пенелопе Круз […]

514.jpg
Натали Димитровска во 2012 година ја запалила Австралијанката Дана Вулин поради љубомора. Таа е осудена на 17 години затвор и сега сака да ја оспори пресудата, пишува австралиското издание на Daily Mail. Врз основа на снимка прикажана на австралискиот Канал 7, тие заклучиле дека повредите кои Димитровска ѝ ги нанела на Вулин, затоа што на […]

413.jpg
Откако Воин Ражнатовиќ, по кој знае кој пат, се обиде да ја компромитира Цеца, се случи нешто што никој не го очекувал. Имено, позната по мудрото повлекување и не демантирање на наводите на медиумите, Анастасија јавно се обрати на својот полубрат, а имала и што да му порача! – Многу е тажно, јадно и бедно […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris