Month: м.г

316.jpg
Прелевањето на боите во најразлични комбинации добива се поголема популарност меѓу дамите низ светот.  Ники Минаж, Кристина Агилера, Кејти Пери, Риана, Хилари Даф, Ванеса, Рита Ора, Деми Ловато, Никол Ричи, Лејди Гага, Кајли и Кејт Хадсон се само дел од познатите ѕвезди кои го применија овој шарен тренд во своите коси и од нив направија […]

mazhite-odgovorija-vaka-treba-da.jpg
Пред извесно време социјалните мрежи беа преплавени со видео кое го објави Elite Daily  во кое од жените бараа да го нацртаат својот идеален пенис. Но мажите да не останат покуси, одосно LOLPervs каналот на YouTube, објави видео во кое тие бараат од мажите да ја нацртаат идеалната вагина. Жените за разлика од мажите беа […]

179.jpg
По заминувањето на Клос и Крус, Викторија сикрет објави 10 нови ангели во нејзините „редови“. Откако двата топмодела Даутцен Крус и Карли Клос, познати како едни од ангелите на Викторија сикрет, ја напуштија компанијата поради други обврски, познатата компанија за долна облека ги објави имињата (и ликовите, и телата) на своите нови 10 ангели. Ќе […]

1512.jpg
Корејскиот гигант LG вчера официјално го претстави својот долгоочекуван модел G4, кој носи неколку новитети на сцената. Да погледнеме дали може да се натпреварува со iPhone 6 и Galaxy S6… Од аспект на дизајн, телефонот воведува повеќе новини – тука е малата заобленост (од горе надолу) на куќиштето, кое според LG би требало да овозможи […]

bmw-135i-so-v8-agregat.jpg
Ќе се осмелиме да кажеме дека ова резултирало со еден од најдобрите BMW автомобили некогаш направени… BMW влезе во ерата на турбо моторите со моќните агрегати во своите М модели, но без разлика на тоа, на секој вистински фан на оваа марка длабоко во срцето му се врежани атмосферскиот V8 мотор од M3 E92 и […]

1414.jpg
Додека пејачката ги гледала и бодрела синовите за време на фудбалски натпревар, кој го напуштила 10 минути пред крајот, папарацо успеал да зумира дел од нејзиното тело кој не е воопшто ласкав. Бритни Спирс во таа прилика покажала дека и понатаму варира со килограмите и дека целулит ѝ „кипе“ од сите страни. Иако за себе […]

1315.jpg
Не, не е секси фустан, ниту длабоко деколте… Нешто сосема друго, драги дами, за мажите е неодоливо. Француски научници спровеле истражување кое покажало дека мажите ќе ѝ посветат повеќе внимание на жена која носи високи потпетици, дека попрво би ѝ излегле во пресрет, отколку ако носи таканаречени рамни чевли. Во текот на истражувањето на Универзитетот […]

1215.jpg
Претпоставуваме дека поука на оваа приказна би требало да биде „внимателно со селфито“. Веројатно тоа го сватила и авторката на оваа вирална фотографија која го обиколи целиот свет. Не било потребно многу- ставил кул очила за сонце, испозирала и фотографирала- но одразот во очилата открил валкана, валкана тајна- за нејзината историја на пребарување на интернет! […]

1117.jpg
На секоја од нас барем еднаш ни се случило да дадеме шанса на маж за кој знаеме дека не ни се допаѓа доволно или воопшто. Ова се најчестите причини за тоа: 1. Згоден е Нема врска што моментално се што работи во животот е да оди во теретана. 2. Сакаш да го преболиш бившиот Клин […]

1018.jpg
Секој пат кога Ники Ретел ќе запознае нова личност, таа се прашува дали таа личност ја видела гола. Нејзините разголени фотографии се објавени на интернет, излегуваат со години откако нејзиното поранешно момче ги поставило. Таа е жртва на одмазднички порно слики, кои се сметаат за онлајн злоупотребување. 34-годишната Ретел вели дека нејзините разголени фотографии биле […]

go-razvil-filmot-a-ona-shto-go-v.jpg
Била тоа по се сосема обична прослава на која Мартинез, спрема сопствено признание многу се досадувал. Во еден момент сопругата дошла и се фотографирале. Никој не забележал ништо чудно… се додека сликата не е развиена. Тој бил тежок зависник од дрога пред неколку години кога сопругата го наговорила сепак да отидат на прославата. Погледнете ја […]

voznemiruvachko-video-akusherka.jpg
Акушерката Емилија Ковачева го повредила черепот на едно новороденче мавајќи го по главата со стаклено шише и тупаници за да престане да плаче. Овие ужасни мачења ги преживеало новородената Никол во софиската болница. Бруталните сцени на насилство извршени од акушерката Ковачева, биле снимени од безбедносните камери на здравствената установа ноќта на 17 наспроти 18 април. […]

sekoj-den-pliva-so-bolnata-haska.jpg
Запознајте ја хаската Кан и неговиот сопственик.. Еден ден задните нозе на Кан откажале. Тој е многу стар, престар за операција. За жал, лековите против болка не помагаат многу. Наместо да се откаже од своето сакано милениче, неговиот сопственик испробал нешто ново. Открил дека пливањето во базен е единствена работа која му помага на кучето, […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi