Month: м.г

618.jpg
Ријана го заобиколи црвениот тепих, но не остана незабележана на синоќешната манифестација по повод доделувањето на BET (Black Entertainment Television) наградите. За свеченоста која се одржа во Лос Анџелес, 27-годишната пејачка избра златен женски костум од Џорџо Армани. Ријана со боксерот Флојд Мејведер За време на манифестацијата, Ријана откри дел од видеозаписот за својот нов […]

6-copy.png
Една девојка Марија се омажила и отишла да живее кај својот сопруг и неговата мајка. За кратко време Марија сфатила дека нема  да живее во мир со својата свекрва. Марија и нејзината свекрва не престанувале со кавги и расправии. А фактот дека Марија, според древниот кинески обичај морала да се покорува, уште повеќе ја отежнувало состојбата. Поради овие […]

521.jpg
Ангелите на ”Викторија Сикрет” се сметаат за едни од најубавите и најзгодните жени на светот. Сепак, кога блицевите на фотоапаратите ќе се изгаснат и кога тие за своја душа ќе заминат на плажа – по многумина не фрлиле ниту поглед. Алесандра Амбросио Задникот на Александра само на прв поглед изгледа секси, но одблиску, на плажа – […]

419.jpg
Откако раскина со возачот на Формула 1, таа подолг период беше осамена, но деновиве падна во прегратката на Касами на грчкиот остров Миконос. Стружанецот Пајтим Касами, фудбалерот на грчкиот првак Олимпијакос, е новото момче на познатата пејачка Никол Шерцингер, инаку поранешна девојка на Луис Хамилтон. Шерцингер и Касами делуваат заљубено, а пејачката на Твитер објави дека […]

2-copy2.png
Сексот ги симнува вишокот килограми, одличен анти‐депресант е, го подобрува помнењето, ве прави поубави и посреќни. Па, потребно ли ви е нешто повеќе од тоа? – ЈА РАЗУБАВУВА КОЖАТА Сексот е вистински еликсир на младоста. Научно е докажано дека во женскиот организам при сексуалниот чин се лачи двојно повеќе естроген – хормон кој е заслужен […]

1-copy.png
Светската тенисерка и познатата старлета се сретнаа во Лондон, а според фотографиите, нивниот однос е мошне интересен. Серена Вилијамс престојува во Лондон поради претстојниот Вимблдон, а старлетата Ким Кардашијан се најде во поминување во шопинг кога тие две се сретнале. Според фотографиите се гледа дека имаат близок однос, со оглед дека на една од фотографиите […]

seksi-video-koe-nema-da-ve-ostav.jpg
Живееме во време кога голотија не е срамна појава туку мода. На сите страни, а најмногу на интернетот можеме да налетаме на разголени гради и задници. Заборавивме дека некогаш е далеку повеќе секси ако само се наѕираат градите или уште подобро,  женскиот полов орган. Е токму тоа го има на ум авторите на ова видео. […]

i-zdosadilo-da-ja-narekuvaat-deb.jpg
На оваа девојка и` здосадило да ја нарекуваат „дебела“, па затоа одлучила да го документира своето неверојатно „животно патување“ на кое за само 4 и пол месеци ослабела дури 40 килограми. Видеото е уште еден доказ дека се` е можно кога имаме цврста воља и истрајност.

1414.jpg
Контроверзната пејачка Леди Гага (26) е забележана додека излегувала од еден хотел во Њујорк, каде присуствувала на хуманитарен настан. Носела едноставен црн костум секси длабоко деколте. Со оглед на тоа дека под палтото не носела градник, Леди Гага ги покажала стриите на градите. Јасно е дека Гага не се грижи премногу за тоа, бидејќи со задоволство […]

1314.jpg
Контроверзната старлета Атина Ферари продолжува да објавува скандалозни статуси на својот Фејсбук профил, а овој пат дури им понуди и секс на мажите доколку успеат да ја насмеат. Имено, тој што ќе успее да ја расположи ќе добие награда, еве за што поточно станува збор!

shto-gledate-celulit-i-vishok-ki.jpg
Дениз Бирдо е плус сајз макененка која стана ѕвезда на кампањата „Beach Body. Not Sorry“ носејќи бикини и истакнувајќи ги нејзините маани. Без извинување. „Сакам се на моето тело, целулитот, стриите и се она што некогаш го сметав за несовршенство. Сега гледам дека тоа ме прави единствена, жените со облини не би требало да се […]

1218.jpg
Нема посовршен летен десерт од колачот со ресана, плазма и овошен јогурт кој дава посебно освежителна нота на секое залче. Вистински летен десерт. Потребни состојки: 2 кутии ресани 2 кутии плазма 3 кесички шлаг од ванила 1 kg слатка павлака 800 g овошен јогурт со овошје по ваш избор Подготовка: Плазмата потопете ја во малку […]

1122.jpg
Речено е за хуманоста Не откажувај да му направиш добро на оној, кој има потреба, кога раката твоја има сила да му помогне. — Изреки 3,27 Игор Ристески боледува од distrophia musculum progressiva(limb.girdle miopaty), напредна мускулна дистрофија. Со цел да се подобри неговата здравствена состојба, потребни се лекарства кои треба да се набават од Индија. […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris