Month: м.г

231.jpg
Сината месечина е толку ретка појава што во англискиот јазик означува нешто што ќе се случи – сега или никогаш. Астролозите појаснуваат што за нас значи овој космички феномен кој ќе се случи денес, пренесе 24сата.рс. Вечерва на небото ќе има полна Сина Месечина и тоа во знакот на Водолија. Сината месечина е инаку термин […]

222.jpg
Потребни состојки: 2 тикви 1 поголем модар патлиџан 1 поголем домат 1 шолја презла 1 шолја овесно брашно 2 јајца 2 дл. павлака за готвење 6 лажици маслиново масло оригано, босилек, сол и бибер Подготовка: Подмачкајте ја тепсијата со маслиново масло. Потоа помешајте ги овесното брашно и презлата, па нанесете ги со тенка дебелина на […]

185.jpg
Цеца Ражнатовиќ и Жељко Ражнатовиќ Аркан за време на неговиот живот сакале да ги забележат семејните мигови и да се фотографираат со сите негови деца за приватен албум. „Аркан во тоа време покажал многу грижа за неговите деца кои му беа се на светот. Цеца ги почитуваше неговите деца од претходниот брак и претходните врски, […]

177.jpg
Емили Томас преку ноќ станала позната кога било објавено дека е во врска со Том Круз, кој наводно планира да ја запроси. Оваа 22-годишна Британка, според пишувањето на медиумите, го освоила срцето на 31 година постариот холивудски актер, кој поради неа по четврти пат сака да застане пред олтар. Подоцна било откриено дека Емили, родена […]

shtom-pochnaa-da-pee-zhirito-se.jpg
Нема многу пејачки кои може да ја испеат песната на Џејмс Браун “This is a Man’s World”, но за Чарли тоа не претставува проблем.На него му се потребни само 2 секунди за да сите членови на жирито стиснат црвено копче. Виделе голем број на талентирани пејачи, но овој човек е навистина посебен…

168.jpg
Клои Кардашијан е на добар пат да ја засени својата славна сестра и да и ја одземе титулата за најпознатиот задник во светот. Секси фотографиите кои ги направила за магазинот „Complex“ успеа да ја надмине Ким и нејзината позната гола насловна страна за „Paper“. Таа долго време се борела со вишокот на килограми но сега […]

158.jpg
Каролина Гочева го скрши мразот појавувајќи се во долна облека во првиот број на македонскиот Плејбој. По неа поголема храброст покажа Миа, која прва се соблече топлес. Друштво и правеше нејзината пријателка Маја. Следуваше Александра Накова, потоа Елизабета Симоновска која направи многу храбар чекор. Нина Костова беше девојката која ја красеше насловната страница во јули […]

1410.jpg
Во последно време изгледаше дека синот на покојниот Жељко Ражнатовиќ Аркан се смирил и престанал да ја провоцира Цеца. Но, како што и самиот рекол, борбата продолжува. Вељко Ражнатовиќ веќе со месеци се труди да му објасни на народот (баш на оние кои го пратат на социјалната мрежа Фејсбук) која е Светлана Цеца Ражнатовиќ и […]

1313.jpg
Ирина Шајк сними нов едиторијал во кој ја игра улогата на Ева. Секако поради таа улога главни реквизити и биле јаболкото и змијата, што и се провлекла меѓу гради на славната манекенка. Поранешната девојка на Кристијано Роналдо уште еднаш покажа зошто го носи епитетот најпривлечната жена на светот.

1219.jpg
Северина ја покажа својата романтична страна. Северина Вучковиќ вчера постави билборд со роденденска порака пред домот на Кеба. Пејачката на своето момче Игор Којиќ му го честиташе 28-от роденден со огромна табла поставена на приколка на која пишуваше: Љубов моја, среќен роденден, те сакаме, а потоа шифрирано во срце ги спои буквите А, С, С, […]

1118.jpg
Бритаците се познати по тоа дека кога ќе отидат на годишен одмор, се одесуваат како пуштени од ланец. Грчкото место Кавос на островот Крф е познато по лудите забави, а за англиските туристи тоа е рај за пијанчење. Но очигледно претерале. Грците решиле нивните фотографии да ги објават во јавност. Страницата “Turns out Kavos was ready […]

1015.jpg
Белградската полиција го уапси Радиша Васиљковиќ (41) поради сомневање дека ноќта помеѓу петокот и саботата во Земун, ја силувал Љубица У. (62) во чија куќа живеел од ноември минатата година, а бил долгогодишен пријател на нејзиниот син. Несреќната жена била пронајдена како лежи гола на креветот со скршена нога од страна на нејзината снаа Мирјана […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris