Month: м.г

i-raskina-momcheto-pa-dozhivea-n.jpg
Светските медиуми пишуваат дека неколку минути пред да биде снимено ова видео, таа добила СМС порака од своето момче кое гласела „Нашата врска е завршена“. Тогаш оваа 24-годишна девојка од местото Моаминг целосно ја изгубила контролата врз себе. Доживеала медицински нервен слом. За случајните минувачи ова била вознемирувачка глетка, па тие морале да повикаат доктори […]

prikanzava-ne-e-za-veruvanje-ova.jpg
Мајка и ќерка се толку блиски што заедно се оперираат! На мајката не и преши што ќерка и работи како стриптизета и што има спонзор, бидејќи и плаќа за пластични операции. Вели дека го живее сонот и дека е многу среќна!

414.jpg
Знаеме дека некои растенија го прочистуваат воздухот повеќе од другите, но треба да знаеме и колку растенија се доволни во нашата просторија за воздухот да биде исчистен од отрови и мувла, штетни по здравјето. Тоа не се само „бабини-деветини“, туку НАСА дојде до тој заклучок по проучувањето на домашните билки. Тие открија дека некои видови […]

kako-izgleda-treningot-na-lichna.jpg
Знаеме дека воените подготовки се тешки и напорни, но оваа воена елита има навистина несвојствени вежби, исто како на бојно поле. Припадниците на Федералната служба за безбедност на Русија е составена од воена елита кои се наоѓаат под директна команда на Претседателот Путин. За да бидат подготвени во секој момент, во текот на ригорозните тренинзи, […]

318.jpg
На прв поглед оваа фотографија делува сосема обично, меѓутоа ако добро се загледате ќе забележите нешто неверојатно. Оваа фотографија го обиколи светот. Што гледате на сликата? Пишете во коментар…

sakashe-adrenalin-no-zamina-vo-s.jpg
Адреналинските потези можат да бидат смртоносни. Мажот скокна во морето од голема висина, а додека скокаше го загуби балансот и падна во водата на грб. Поради висината од која скокна тоа предизвика фатални последици и почина во болница по само два дена. https://www.youtube.com/watch?v=VstXJHZySW8

ruski-uchenik-ja-maltretira-prof.jpg
Децата можат да бидат навистина злобни. Таков е и овој случај во училиште во Русија. Еден безобразен ученик од првата клупа, додека професорката пишувала на таблата и ставил канта за отпадоци врз глава. Потоа истото невоспитано дете се преправа дека не е тој. Бесната учителка се обиде да му врати со иста мера и да […]

na-ulica-pronashla-banknota-od-5.jpg
Во денешно време луѓето се многу заштитнички настроени кога се работи за нивните пари, но мора да кажеме со причина, бидејќи парите се` потешко се заработуваат. Но, како би реагирале кога би дознале дека парите кои ги имате всушност не се вредни колку што сте мислеле. Имено, една девојка на улица пронашла банкнота од 50 […]

139.jpg
Постојат разни трвдења за тоа што се случува со нашата душа кога ќе умреме. Во продолжение ви пренесуваме неколку: – Вашата душа излегува од вашето тело и ја исцрпува целата енергија. Иако мислите дека веќе немате тело, имате чувство дека сепак имате, и имате чувство како да сте излечени. – Одеднаш знаете куп работи кои […]

ona-shto-go-napravi-ovaa-germans.jpg
За секоја компанија е важно да се покаже пред своите клиенти, а фирмата Liebherr од Германија тоа го направи на прилично спектакуларен начин. Повикале 2.000 клиенти и им приредиле специјален спектакл! Погледнете и споделете со пријателите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris