И здосадило да ја нарекуваат дебела, па решила да направи нешто неверојатно!

29 јуни, 2015
И здосадило да ја нарекуваат дебела, па решила да направи нешто неверојатно!

На оваа девојка и` здосадило да ја нарекуваат „дебела“, па затоа одлучила да го документира своето неверојатно „животно патување“ на кое за само 4 и пол месеци ослабела дури 40 килограми.

Видеото е уште еден доказ дека се` е можно кога имаме цврста воља и истрајност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi