Она што го направи оваа германска компанија за да ги импресионира клиентите го заобиколи светот

31 август, 2015
Она што го направи оваа германска компанија за да ги импресионира клиентите го заобиколи светот

За секоја компанија е важно да се покаже пред своите клиенти, а фирмата Liebherr од Германија тоа го направи на прилично спектакуларен начин.

Повикале 2.000 клиенти и им приредиле специјален спектакл!

Погледнете и споделете со пријателите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi