Оваа торта е импресивно декорирана, но погледнете што се случува кога се ротира…

31 октомври, 2015
Оваа торта е импресивно декорирана, но погледнете што се случува кога се ротира…

Ова веројатно е една од најубаво украсените торти кои некогаш сте ги виделе. Александре Дубоск е уметникот кој го направил ова слатко ремек-дело.

На прв поглед изгледа фантастично, но магијата настанува кога ќе се заротира!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi