Знаете ли што ќе добиете ако помешате путер и Нутела?

28 февруари, 2015
12

На никој до сега не му текнало дека со само една тегличка Нутела може да направи цела торта, освен на овој генијалец.

Зема неколку бисквити, ги сомеле и обликуваше кора, а потоа следуваше чоколадниот дел.

Нема да издржите а да не го послужите овој непечен колач уште денес:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi