И раскина момчето, па доживеа нервен слом на улица!

31 август, 2015
И раскина момчето, па доживеа нервен слом на улица!

Светските медиуми пишуваат дека неколку минути пред да биде снимено ова видео, таа добила СМС порака од своето момче кое гласела „Нашата врска е завршена“.

Тогаш оваа 24-годишна девојка од местото Моаминг целосно ја изгубила контролата врз себе. Доживеала медицински нервен слом.

За случајните минувачи ова била вознемирувачка глетка, па тие морале да повикаат доктори и полиција.

Оставената девојка пружала сила, па за да биде сместена во амбулантно возило, морале прво да ја врзат.

https://www.youtube.com/watch?v=D3OAeEudPpw

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi