Како изгледа тренингот на личната гарда на Путин

31 август, 2015
Како изгледа тренингот на личната гарда на Путин

Знаеме дека воените подготовки се тешки и напорни, но оваа воена елита има навистина несвојствени вежби, исто како на бојно поле. Припадниците на Федералната служба за безбедност на Русија е составена од воена елита кои се наоѓаат под директна команда на Претседателот Путин.

За да бидат подготвени во секој момент, во текот на ригорозните тренинзи, припадниците на ФСБ – Федерална служба за безбедност на Русија користат вистинска муниција. Погледнете како изгледа тренингот на овие путинови специјалци.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi