Руски ученик ја малтретира професорката – погледнете што направи со корпата за отпадоци

31 август, 2015
Руски ученик ја малтретира професорката – погледнете што направи со корпата за отпадоци

Децата можат да бидат навистина злобни. Таков е и овој случај во училиште во Русија. Еден безобразен ученик од првата клупа, додека професорката пишувала на таблата и ставил канта за отпадоци врз глава.

Потоа истото невоспитано дете се преправа дека не е тој. Бесната учителка се обиде да му врати со иста мера и да го удри по главата, но безуспешно. За да биде уште полошо, целиот клас го поддржа вандалот и продолжи да ја иритира кутрата професорка. Се наметнува прашањето, до каде оди безобразлукот на учениците и колкава е вината на родителите што не успеале ни малку да го воспитаат своето дете.

https://www.youtube.com/watch?v=BD-4SS56CNo

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi