Диво минато: Фотографијата која новата девојка на Том Круз не успеала да ја сокрие

31 јули, 2015
17
Емили Томас преку ноќ станала позната кога било објавено дека е во врска со Том Круз, кој наводно планира да ја запроси.

Оваа 22-годишна Британка, според пишувањето на медиумите, го освоила срцето на 31 година постариот холивудски актер, кој поради неа по четврти пат сака да застане пред олтар. Подоцна било откриено дека Емили, родена во Хертфордшир во Англија, ќерка на банкар, во ликот многу потсетува на последната сопруга на Круз, Кејти Холс.

Медиумите успеале да дојдат и до фотографии на Емили од лудите ноќни излегувања, а интересно е дека на една од нив таа позира во долна облека.


Нејзините пријатели од Англија велат дека таа е многу шармантна и друштвена личност, и дека на сите им е јасно како успеала да го заведе славниот актер.

“Таа лесно ги освојува мажите”, рекол еден нејзин пријател за Daily Mail.

“Откако ја познавам, сите ги врти околу малиот прст, веројатно поради комбинацијата на изгледот и карактерот. Знам дека нејзиното семејство има добри врски, а таа зборуваше дека била во врска со братот на Тео Волкот. Кој не би сакал да биде во брак со филмска ѕвезда?”, додава изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi