Дознајте зошто сите се вртеле по ријалити ѕвездата Никола Меклин!

30 ноември, 2015
111 copy
Манекенката и учесничка во реалното шоу ‘I’m A Celebrity’ и ‘Celebrity Big Brother’, 34-годишната Никола Меклин, се појавила на промоцијата на книгата ‘Perfect Eyelashes’ во Лондон во провокативна комбинација. Бујната Никол имала тоалета со голем шлиц, поради кој ја покажала голата нога.

Но, Меклин одлучила да ги истакне и своите бујни гради. Имено, црниот горен дел од фустанот бил толку тесен, што совршено ги покажал нејзините голи гради бидејќи под фустанот не носела градник.

 


Британската ријалити ѕвезда немала проблем со фактот дека нејзиниот фустан е провиден, па уживала позирајќи пред многуте фотографи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi