Француската актерка се “опуштила” со своето момче на плажа

28 февруари, 2015
5
Француската актерка и фотомодел, Анџелик Морган, минала еден ден со своето момче на плажа во Малибу. Судејќи по сè, парот работел нешто повеќе од обично сончање и капење.

Анџелик и нејзиниот партер не биле свесни за папараците, или пак, откако ги забележале, намерно им приредиле незаборавно шоу.


Можеби, едноставно не можеле да се воздржат и да ја покажат нежноста на јавно место, па не ги интересирало што се случува околу нив.


Анџелик, позната и по прекарот Френчи, учествувала во неколку реални програми во продукција на “VH1″, а била учесничка и во француското издание на “VIP Big Brother”.


Таа во 2004-тата година се преселила во Лас Вегас, и почнала да работи како модел и егзотична танчарка.


Во САД стапила во контакт и со “Playboy”, а се појавила и во неколку филмови за возрасни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi