ГО РАСПЛАКА: Вака Северина му го честиташе 28-от роденден на Игор Којиќ!

31 јули, 2015
12

Северина ја покажа својата романтична страна.

dc1353053bbba2a2a7d0e1c1854ec223

Северина Вучковиќ вчера постави билборд со роденденска порака пред домот на Кеба. Пејачката на своето момче Игор Којиќ му го честиташе 28-от роденден со огромна табла поставена на приколка на која пишуваше:

Љубов моја, среќен роденден, те сакаме, а потоа шифрирано во срце ги спои буквите А, С, С, С со кои често се разбираат и на Инстаграм, но никој не знае што значат. Претпоставуваме дека се однесува на нејзиното име и името на нејзиниот син Александар.

severina-vuckovic-igor-kojic-rodendan-bilbord-foto-stefan-jokic-1438236051-710609

Кога Игор ја видел пораката пред неговиот дом останал без текст и за малку ќе заплакал од среќа. Во истиот миг и се јавил на Севе да и се заблагодари, изјави извор близок до парот.

severina-vuckovic-igor-kojic-rodendan-bilbord-foto-stefan-jokic-1438212178-710561

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi