28 мај, 2020

Ќерката на фолк дивата Цеца, секојдневно гледаме на друштвените мрежи во скапоцени комбинации и со фул шминка на лицето. Решила да се приклучи на масовниот тренд на женската популација и да објави фотографија на која е ненашминкана.

Оваа нејзина фотографија предизвикала доста реакции на нејзините следбеници на друштвената мрежа Инстаграм.

Ви се допаѓа ли Анастасија во природно издание?

ana

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Шоубиз // И ќерката на Цеца објави фотографија без шминка!
Горе