Ирина Шајк се соблече за магазинот Sorbet!

31 јули, 2015
13

Ирина Шајк сними нов едиторијал во кој ја игра улогата на Ева. Секако поради таа улога главни реквизити и биле јаболкото и змијата, што и се провлекла меѓу гради на славната манекенка.

Поранешната девојка на Кристијано Роналдо уште еднаш покажа зошто го носи епитетот најпривлечната жена на светот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi