Јелена Карлеуша веќе НЕ е синокоса! Погледнете како изгледа сега

29 октомври, 2015
10

Јелена Карлеуша често експериментира со својот изглед, и пократката екскурзија меѓу „синокосите“ повторно се врати во таборот на русокосите.

Популарната пејачка на нејзиниот профил на Инстаграм сподели фотографија од нејзиниот настап на која изгледа сексапилно, но и на која е со нова платинеста фризура. Ако судиме според коментарите, фановите се воодушевени од нејзината трансформација, а ние пак – од бојата на карминот!

Па, дали ви се допаѓа новата фризура на Јелена?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi