Јелена Розга го претстави спотот за нејзиниот нов потенцијален хит

30 ноември, 2015
Јелена Розга го претстави спотот за нејзиниот нов потенцијален хит

Хрватската пејачка Јелена Розга пред неколку дена го претстави спотот за нејзиниот нов потенцијален хит „Отров“.

„Постојат песни кои веднаш по неколку такта знаете дека ви припаѓаат и кои ги чувствувате. Отров ја имаше таа необјаснива магија која ме маѓепса веднаш. Оваа песна е порака за сите жени секогаш да бидат свои и никогаш во животот да не опростат измама“, вели Јелена Розга за нејзината најнова песна.

Па погледнете го спотот и кажете ни дали ви се допаѓа?

httpv://www.youtube.com/watch?v=iiOy6EqfHXU

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi