Необјавена фотографија на Цеца и Аркан со сите негови деца!

31 јули, 2015
18

Цеца Ражнатовиќ и Жељко Ражнатовиќ Аркан за време на неговиот живот сакале да ги забележат семејните мигови и да се фотографираат со сите негови деца за приватен албум.

„Аркан во тоа време покажал многу грижа за неговите деца кои му беа се на светот. Цеца ги почитуваше неговите деца од претходниот брак и претходните врски, па и таа се фотографирала со сите нив“, изјавил извор близок до семејството.

Инаку, на фотографијата која Жељко ја подарил на изворот на еден српски портал се наоѓаат Војин, Никола, Милена Маша од бракот со Наталија, потоа Михајло и уште една ќерка од претходните врски на Аркан. Вељко во тоа време беше малечок  додека Анастасија се уште не била родена.

„Фотографијата е направена во слаткарница во склопот  на нивната вила на Дедиње, каде Цеца и денес ги слави славите, родендените и сите останати прослави“, појаснил изворот.

Screenshot_1

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi