Погледнете кои секс бомби му беа девојки пред Северина

29 октомври, 2015
11

Кога прв пат протекоа информациите дека малиот Кеба, Игор Којиќ е во врска со мега популарната Северина, сите беа шокирани.

Но, Северина не е единствената позната дама која се забавувала со синот на Кеба. Тој е познат по тоа дека е слаб на жените од јавниот живот, а еве дел од неговите поранешни девојки.
Јелена Жежељ

Игор беше во врска со познатата водителка и поранешна учесника во „Големиот брат“, Јелена Жежељ. Тие раскинаа откако на интернет се појави нејзиното порно видео.

Ирена Ибрахимовиќ

Се смета дека поранешниот фудбалер бил во врска и со Ирена Ибрахимовиќ која на јавноста и е позната по нејзиното учество во „Фарма“. Своевремено таа на Фејсбук објави статус дека Игор е човекот на нејзиниот живот

Ксенија Вујовиќ

Убавата манекенка и Игор имаа долга врска, слободното време го поминуваа заедно и често патуваа во Европа.

Катарина Радивојевиќ

Неколку месеци се шушкаше дека Игор се гледа со актерката во тајност, но никој од нив двајцата не го потврди тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi