Погледнете што се случуваше изминатата недела во вилата НИА

31 октомври, 2015
Погледнете што се случуваше изминатата недела во вилата НИА

После критиките од жирито на минатата гала, натпреварувачите и менторите во вилата #НИА, напорно работат со цел да имаат подобри резултати кои ќе ги однесат до финале и победа. Неделата помина во пеење, играње, помалку расправии, повеќе вежби и критики, но она што го видовме како изненадување  влегувањето на Весна Бејби Петрушевска во улога на ментор и жири. Како таа ќе влијае врз нив и дали ќе има напередок во настапите на натпреварувачите останува да видиме на третата гала вечер која ке се одржи во недела во 21:00 часот на Алфа ТВ. Погледнете што се случуваше изминатата недела во вилата #НИА.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi